Bóg kocha Cię nieustannie – niezależnie od tego, czy Ty Go kochasz. Jezus oddał życie za Ciebie – pokonał wszelkie zło, które Cię ogranicza. Dzięki Niemu możesz teraz zacząć Nowe Życie.

Jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa Bożego (J 3,3)

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i przyjąć Nowe Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjedź i daj Mu swój czas a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

To czas doświadczenia Bożej Miłości, spotkania z Jezusem, który uwalnia od winy i lęku. Jest to wstępny kurs w Szkole Nowej Ewangelizacji. Nie wymaga żadnego przygotowania. Polecany jest wszystkim, którzy pragną odnowić osobistą więź z Bogiem. Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga.

Kurs Nowe Życie odbędzie się w dniach 13-15 września 2019.
Zapisy w przy pomocy formularza poniżej lub kancelarii parafialnej. Koszt z wyżywieniem 120 zł za 1 osobę.

Miejsce: Dom rekolekcyjny w Dąbrówce

Rezerwacje nie są już możliwe w tym terminie.